O firmie

Historia Firmy

Firma eMDe-PACK powstała w styczniu 2011 roku. Na początku wyspecjalizowała się w sprzedaży opakowań z PP różnych kształtów, formatów i kolorów (z etykietami IML lub z nadrukami offsetowymi), przeznaczonych do produktów spożywczych. Następnie powiększyła ofertę o opakowania z tworzyw sztucznych dla chemii budowlanej: wiadra o różnych kształtach, puszki plastikowe i kartusze do  silikonu Stała obserwacja potrzeb rynku zaowocowała rozszerzeniem oferowanego asortymentu o opakowania z różnych rodzajów tektury, w tym z nadrukami (nadruk Fleksograficzny lub Sitodruk). Systematycznie powiększaliśmy grono zadowolonych klientów, służąc im radą oraz szybkim i sprawnym działaniem. Zdobyliśmy duże doświadczenie w branży opakowaniowej dzięki ścisłej współpracy z uznanymi producentami z naszego kraju, posiadającymi Systemy Zarządzania Jakością, którzy wdrożyli Normy ISO serii 9000, System HACCP oraz posiadają świadectwa jakości zdrowotnej PZH na swoje wyroby. Z powodzeniem współpracujemy z największymi odbiorcami w Kraju i w Europie, dostarczając opakowania, które zostały przetestowane i sprawdziły się w wielu branżach.

Profil działalności

W ofercie posiadamy opakowania z polipropylenu (PP), np. wiaderka, wiadra oraz pojemniki. Uniwersalność polipropylenu oraz mnogość kształtów, kolorów i formatów opakowań gwarantują szerokie spektrum ich zastosowań. Każde opakowanie nawet najmniejsze wiaderko, największe wiadro oraz pojemnik wykonany z PP posiada atest do kontaktu z żywnością. Można zatem umieścić w nich przyprawy, produkty rybne, sałatki, produkty mleczne oraz każdego rodzaju żywność. Oferowane produkty cechuje wytrzymałość i dokładność wykonania. Dostarczamy opakowania z etykietami IML (In-Mould-Label) lub z nadrukami offsetowymi wykonanymi w technice suchy offset. Opakowania przez nas oferowane wytwarzane są zgodnie z normami ISO 9000:2000, wymaganiami systemu HACCP oraz posiadają świadectwa jakości zdrowotnej PZH Cechuje je niewielki koszt całkowitego recyklingu.

Oferujemy również opakowania z tworzyw sztucznych przeznaczone dla produktów chemii budowlanej: wiadra o różnych kształtach, puszki plastikowe i kartusze do silikonu, a także opakowania z różnych rodzajów  tektury, w tym z nadrukami (nadruk Fleksograficzny lub Sitodruk).