Opakowania z tektury

Opakowania tekturowe z nadrukiem

Jeśli szukasz sprawdzonych, prostych i ekonomicznych rozwiązań dla swoich produktów, najlepszym wyborem mogą okazać się opakowania tekturowe. Kartony to wyjątkowo tani sposób na przechowywanie gotowych wyrobów. Ponadto tektura wykorzystywana w produkcji pudełek jest materiałem recyklingowym, dlatego w każdym momencie może zostać przekazana do ponownego przetworzenia.

Opakowania z tektury falistej znajdują najróżniejsze zastosowania w przemyśle – od transportu, przez przechowywanie, po sprzedaż detaliczną lub hurtową. W ofercie naszego sklepu znajdziesz pudła i kartony papierowe o różnej gramaturze i właściwościach. O zastosowaniu i wytrzymałości tektury decyduje bowiem jej struktura, czyli rodzaj fal oraz ilość warstw. Posiadamy wszystkie modele kartonów zaindeksowane w katalogu FEFCO.

Typy opakowań tekturowych w naszej ofercie

Do transportu lżejszych wyrobów doskonale nadaje się tektura trójwarstwowa. Jej nazwa pochodzi od budowy arkusza, który składa się z zewnętrznej i wewnętrznej tektury oraz łączącej je warstwy pofalowanego papieru. Na naszej stronie zamówisz opakowania z tektury o każdym typie fali (B,C, E, F) oraz o gramaturze od 320 do 560 g/m2.

Bezpieczne przechowywanie lub wysyłkę towarów o większej wadze zapewnią kartony z tektury pięciowarstwowej. Tektura tego typu doskonale chroni produkty wielkogabarytowe, ponieważ poza warstwami zewnętrznymi i wewnętrznymi posiada także dodatkowe usztywnienie po środku. Wszystkie warstwy połączone są ze sobą pofalowanymi arkuszami papieru. W ofercie sklepu znajdziesz kartony o falach BC, BE, BF i o gramaturze od 560 do 1000 g/m2.

Wykonujemy także opakowania tekturowe z nadrukiem na specjalne życzenie klienta. Wykorzystywane przez nas metody to nadruk fleksograficzny oraz sitodruk. Wybraną przez Ciebie metodą druku naniesiemy na karton logo, tabele informacyjne lub inne grafiki, dzięki czemu skutecznie oznakujesz swoje produkty. Zapraszamy do składania zamówień.

Kartony
Kartony
Rodzaje Tektury: Trójwarstwowa: fala B ,C, E, F o gramaturze od 320 do 560 g/m2
Rodzaje Tektury: Pięciowarstwowa: fala BC, BE, EF o gramaturach od 560 do 1000 g/m2
Rodzaje pudeł: Wszystkie opakowania z katalogu FEFCO
Nadruki: Sitodruk, Fleksograficzny