Blog

Witamy na blogu! Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji na temat naszej firmy i zakresu świadczonych usług.

Opakowania na leki

Jakie atesty muszą mieć opakowania plastikowe?

04-01-2021
Opakowania plastikowe są bardzo powszechne i nieustannie pojawiają się wokół nas. Otrzymujemy w nich rozmaite produkty spożywcze, ale również np. leki. W związku z takim przeznaczeniem powinny one być w pełni bezpieczne i spełniać odpowiednie normy.
przechowywanie opakowań kartonowych

Jak przechowywać opakowania kartonowe?

16-09-2020
Karton, opakowania z tektury falistej to wciąż jeden z najczęściej wybieranych rodzajów opakowań do transportu różnego typu produktów, czy to żywnościowych, przemysłowych, odzieży i wielu, wielu innych. Opakowania kartonowe wykonane z odpowiedniego rodzaju tektury falistej są nie tylko wysoce estetyczne, ale przede wszystkim lekkie i wytrzymałe.
tektura falista

Jakie wykorzystuje się tektury w branży opakowaniowej?

12-08-2020
Na rynku opakowań kartonowych stosowane jest kilka rodzajów tektury falistej do produkcji opakowań. Cieszą się one dużą popularnością, ze względu na dużą wytrzymałość, jak również niewielką wagę i względy ekologiczne. Kartony tekturowe, można poddawać procesom recyklingu, ograniczając w ten sposób zanieczyszczenie środowiska. Jakie rodzaje tektur wykorzystuje branża opakowaniowa? Pozwólcie, że odpowiemy na to pytanie na […]

Witamy na blogu!

22-07-2020
Został on stworzony żeby przybliżyć Państwu naszą działalność.