Środki ochrony

Parę ostatnich miesięcy sprawiło, że bezpieczeństwo i higiena pracy stały się niepodważalnym priorytetem we wszystkich branżach. Dlatego aktualnie warto zrobić zapas skutecznych środków ochrony, które ustrzegą Cię i Twoich pracowników przed wirusami.

Uniwersalny płyn czyszczący

Proponujemy Ci m.in. uniwersalny płyn do dezynfekcji Silversept OXY, który świetnie czyści powierzchnie każdego rodzaju. Nadaje się do dezynfekcji ścian, podłóg, basenów oraz systemów klimatyzacyjnych. Jest również odpowiedni do higienicznej dezynfekcji rąk i czyszczenia wyrobów włókienniczych. Nie zawiera alkoholu, chloru ani łatwopalnych rozpuszczalników, dlatego jest bezpieczny nawet dla tak delikatnych powierzchni jak ludzka skóra. Nie wymaga rozcieńczania, a zaaplikowany na dowolną powierzchnię działa już w pierwszej minucie od naniesienia. Ekonomiczne opakowania zawiera 5 litrów płynu, dzięki czemu nasz produkt wystarczy Ci na długi czas.

Winylowe rękawiczki ochronne

W ofercie posiadamy także bezbarwne rękawiczki winylowe sprzedawane w opakowaniu po 100 sztuk. Rękawiczki ochronne będą stanowić dodatkowe zabezpieczenie w trakcie pracy, a ich skuteczność została potwierdzona badaniami. Rękawiczki tego typu wykorzystuje się także w diagnostyce, dlatego możesz mieć pewność, że dobrze spełnią swoje zadanie.

Nie pozwól, aby stanem zdrowia Twojego najbliższego otoczenia rządził przypadek. Już dzisiaj zamów najlepsze środki ochrony w ekonomicznych opakowaniach i bardzo dobrych cenach.

Płyn do Dezynfekcji Silversept OXY BEZ ALKOHOLU - 5l
Płyn do Dezynfekcji Silversept OXY BEZ ALKOHOLU - 5l
BIOBÓJCZY PŁYN DO DEZYNFEKCJI Z AKTYWNYM TLENEM I NANOSREBREM Higieniczna dezynfekcjia rąk
Dezynfekcja powierzchni
Zakres stosowania obejmuje: ściany i podłogi w obiektach prywatnych, publicznych i przemysłowych, baseny i kąpieliska, systemy klimatyzacyjne. NIE ZAWIERA ALKOHOLU
Produkt można stosować na wyrobach włókienniczych, tkaninach czy maskach NIE ZAWIERA CHLORU
NIE ZAWIERA ŁATWOPALNYCH ROZPUSZCZALNIKÓW
Stosować bez rozcieńczania bezpośrednio na powierzchnię. DZIAŁANIE JUŻ PO 1 MINUCIE OD NANIESIENIA
Rękawiczki winylowe bezbarwne 100szt
Rękawiczki winylowe bezbarwne 100szt
Typ rękawicy ochronna niejałowa rękawica diagnostyczna
Materiał winylowe
Kolor transparentny